Нові розчарування: у Мережі з'явився відеотест iPhone 7 на міцність, воду і вогонь

Найголовніше розчарування, що компанія відмовилася від сапфіра в камері.

Новий iPhone 7 виявився не таким міцним, як обіцяли його виробники.

На YouTube каналі JerryRigEverything з'явився новий відеоролик, на якому Зак Нільсон перевіряє новий смартфон на міцність, подряпини, воду, гнучкість і навіть вогонь.

Найголовніше неприємне відкриття - це те, що Apple відмовився від використання сапфіра для захисту сканера Touch ID і об'єктива камери.

Тепер вони вирішили здешевити його і виконали з такого ж скла, як і передня панель iPhone 7, яка нестійка до подряпин. Нова кнопка Home стала сенсорною і не покрита захисним шаром скла.

Найголовніше розчарування, що компанія відмовилася від сапфіра в камері. Навіщо - незрозуміло. Варто відзначити, що на офіційному сайті компанії зазначено, що iPhone 7 і 7 Plus як і раніше мають сапфіровий захист камер.

З хорошого, Зак Нільсон зазначив, що матовій чорній алюмінієвій задній панелі не страшні ключі в кишенях і iPhone 7 зовсім не гнеться.

Більш щільна конструкція забезпечується додатковою вологозахисним проклейкою, яку можна побачити на відео.

Ще цікаво, що екран iPhone 7 не боїться вогню. І під час підпалювання запальнички екран самовідновлюється від пошкоджень.

Автор відео також детально розібрав на частини новий телефон і перевірив всі запчастини на вологозахищеність.

Нагадаємо, що нові смартфони компанія представила 7 вересня. Відтепер в нових iPhone 7 і iPhone 7 Plus відсутній стандартний вихід для навушників що обурило багатьох юзерів. Дізнатися більше про інновації та особливості в нових телефонах можна з матеріалу ТСН.uа.

iPhone7 інфографіка

Залиште свій коментар

Наступна публікація