Новий вірус краде гроші у користувачів "ВКонтакті"

Троян використовує дизайн "ВКонтакті", щоб видурити у користувачів гроші через SMS.

У соціальній мережі "ВКонтакті" з'явився новий троян.

Про це попередила компанія "Доктор Веб", зазначивши, що за допомогою нової шкідливої програми зловмисники вимагають гроші у довірливих користувачів Інтернету.

Програма Trojan.Hosts.75 розроблялася з прицілом на передплатників популярної соціальної мережі "ВКонтакті". Потрапивши на комп'ютер жертви, троян розпаковує на диск спеціальний bat-файл, за допомогою якого потім модифікує файл HOSTS, що використовується у Windows для перетворення символьних імен доменів у відповідні ним IP-адреси.

В результаті власник ПК при спробі відвідин деяких популярних ресурсів автоматично перенаправлюється на фішингову сторінку, що копіює дизайн сайту "ВКонтакті".

Користувачам, що потрапили на фальшивий ресурс, пропонується активувати свою анкету "ВКонтакті" шляхом відправки SMS на короткий номер.

Необхідність проходження процедури шахраї пояснюють великою кількістю анонімних реєстрацій і потоком спам-повідомлень, що збільшився, в соціальній мережі.

Неважко здогадатися, що з телефонних рахунків довірливих користувачів, які погодилися на пропозицію, списується певна сума.

Процедури захисту від нового трояну вже занесені в антивірусні бази даних продуктів "Доктора Веб".

Читайте також:

Зломщикам сторінки Кіркорова в "Однокласниках" загрожує в'язниця

Samsung випустив дешевий мобільний на сонячній батареї

Проти Google розпочали антимонопольне розслідування

Японці розіб’ють космічний зонд об поверхню Місяця

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: