Новий вірус заразив кожен 16-ий комп'ютер у світі

Комп'ютерний вірус Downadup заразив кожен шістнадцятий Windows-комп'ютер у світі.


Комп'ютерний черв'як Downadup, також відомий як Conficker і Kido, заразив кожен шістнадцятий Windows-комп'ютер у світі, такі дані компанії Panda Security, яка займається комп'ютерною безпекою.

За даними Panda Security, 6% Windows-комп'ютерів, перевірених за допомогою її антивірусних продуктів, виявилися заражені Downadup. Усього інструментами Panda Security було перевірено близько двох мільйонів машин, з яких понад 110 тисяч містили Downadup.

Представники Panda Security підкреслюють, що 6% Windows-комп'ютерів, заражених Downadup, це мінімум. Якщо врахувати користувачів, які не працюють з антивірусами і не охоплених в дослідженні Panda Security, то кількість заражених комп'ютерів Downadup може зрости до 20-30% від всіх машин з Windows.

Вперше атака цього черв'яка була зафіксована близько тижня тому. За даними на 14 січня, черв'як Downadup заразив 3,5 мільйона комп'ютерів. До 16 січня цим черв'яком було заражено як мінімум 8,9 мільйонів комп'ютерів.

Для зараження комп'ютерів черв'як Downadup використовує вразливість MS08-067 в операційній системі Windows. Вона дозволяє зловмисникові виконати будь-який код на комп'ютері користувача, наприклад, завантажити на нього шкідливе програмне забезпечення.

Читайте також:
Новий вірус відкрив хакерам доступ до мільйонів комп'ютерів
На YouTube дозволили скачувати відео
В Мережі відбудеться прем'єра першого інтернет-серіалу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: