Новий сервіс покращить імідж користувачів Facebook

Веб-додаток Facebook буде автоматично аналізувати всі записи як самого користувача, так і його друзів.

У Мережі з'явився сервіс, що аналізує особисті сторінки користувачів Facebook. Розробники сервісу під назвою Reppler розраховують, що він допоможе поліпшити імідж учасників соцмережі.

Reppler представляє собою веб-додаток, що буде автоматично аналізувати всі записи як самого користувача, так і його друзів. Ґрунтуючись на власному алгоритмі, воно буде позначати ті фотографії, записи на стіні або статусні повідомлення, які можуть сприйматися як небажані чи негативні.

За словами розробників, сервіс дозволить краще фільтрувати, яка саме інформація доступна не тільки друзям користувачів, але й широкій аудиторії інтернету. У першу чергу, мова йде про потенційних роботодавців, які все частіше вдаються до моніторингу особистих сторінок кандидатів перед тим, як прийняти їх на роботу.

Підключити Reppler можна на офіційному сайті сервісу. При цьому необхідно буде внести дані облікового запису Facebook. Надалі рекомендації від Reppler будуть приходити автоматично.

При цьому сервіс не буде видаляти повідомлення самостійно, надаючи таку можливість самому користувачеві. Детальніше про Reppler можна прочитати на сторінці сервісу в Facebook.

Читайте також:

Користувачі Facebook зможуть телефонувати через новий QIP

ICQ втратила мільйони користувачів

Файлообмінник EХ.ua випустить платну версію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: