Новий троян маскується під "генератор ключів" для Kaspersky Internet Security

"Лабораторія Касперського" знайшла новий троян, який видає себе за генератор ключів для персональних продуктів компанії.

Антивірусна компанія "Лабораторія Касперського" виявила троянський вірус, який видає себе за генератор ключів для персональних продуктів компанії.

Запустивши заражений програмний файл kaspersky.exe, користувач вибирає з представленого списку продукт для злому. Після цієї процедури зловмисників нібито починає генерувати необхідний ключ.

Однак насправді фальшивий генератор потайки встановлює і запускає дві шкідливі програми. Одна з них краде паролі до онлайн-ігор та реєстраційні дані від встановленого на комп'ютері легального ПЗ.

Друга відстежує інформацію, що вводиться через клавіатуру, а також відкриває кіберзлочинцям доступ до зараженого комп'ютера.

Програми для злому комерційного ПЗ користуються певною популярністю. Звернули на них увагу і вірусостворювачі, підготувавши пару сюрпризів для любителів халяви, звертає увагу у своєму блозі старший вірусний аналітик ЛК В'ячеслав Закоржевський.

Таким чином, запустивши нібито генератор ключів для Kaspersky Internet Security, можна поселити на своєму комп'ютері парочку серйозних зловредів, з якими все одно доведеться боротися за допомогою справжнього KIS.

"Лабораторія Касперського" рекомендує утримуватися від запуску сумнівних програм, а також нагадує, що тільки ліцензійні продукти компанії забезпечують повноцінний захист від інформаційних загроз.

Читайте також:

"Лабораторія Касперського" попереджає про новий вірус

Новий троян видає себе за неіснуючий антивірус "Касперського"

Microsoft збирається ділити комп'ютери в Інтернеті за чистотою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: