Обсяг карт пам'яті збільшать до двох терабайт

Передбачається, що максимальна швидкість передачі даних у нових карт пам'яті складе 500 мегабайт за секунду.

 Компанії SanDisk, Nikon і Sony запропонували новий стандарт карт пам'яті, їх обсяг зможе перевищити два терабайти (2048 гігабайт). Про це повідомляється в офіційному прес-релізі. Специфікації стандарту запропоновані на затвердження організації CompactFlash Association.

Передбачається, що максимальна швидкість передачі даних у нових карт пам'яті складе 500 мегабайт за секунду. Нинішня редакція стандарту CompactFlash 6.0 забезпечує максимальну швидкість передачі в 167 мегабайт за секунду.

Новий стандарт буде заснований на шині PCI Express. Саме завдяки переходу на новий тип шини розробники і планують забезпечити більш високу швидкість передачі даних. На даний момент стандарт CompactFlash передбачає використання більш повільного інтерфейсу PATA для підключення до комп'ютера.

За допомогою нових карт пам'яті власники цифрових фотоапаратів зможуть робити більшу кількість знімків у форматі RAW за меншу кількість часу. Також нові карти пам'яті зможуть використовуватися у відеокамерах для збільшення тривалості записів стандарту високої чіткості.

Асоціація CompactFlash Association вже сформувала робочу групу для обговорення стандарту. Коли саме нові карти пам'яті можуть з'явитися на ринку, поки невідомо.

Читайте також:

Toshiba розробила чіп з рекордним обсягом пам'яті

Анонсовано випуск компакт-диска ємністю мільйон гігабайт

Створено найшвидший у світі флеш-накопичувач

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: