Обурені користувачі "ВКонтакте" домоглися повернення "стіни" на попереднє місце

Соцмережа "ВКонтакте" повернула попередній дизайн, а саме змістила мікроблог на місце "стіни".

Соціальна мережа "ВКонтакте" змінила дизайн на колишній, що викликало вибух радості в її користувачів, які більше тижня обурювалися тим, що "стіна", яка стала звичною, була примусово замінена на мікроблог.

Для цього в настройках стіни потрібно поставити галочку на опції "Завжди показувати інформацію про мене в розкритому вигляді на моїй сторінці". Сервіс мікроблога також зберігся, але змістився вниз на місце "стіни".

"Дуров включив обратку! Статуси повернули! Аудіо та подарунки знову над стіною! Тепер можливо в налаштуваннях зробити інформацію завжди відкритою! Ура!" - радіють юзери з гурту "Ми проти мікроблога!", В яку за першу добу після скасування "стіни" вступило понад 500 тис. користувачів "ВКонтакте".

Спочатку творець мережі Павло Дуров заявив, що невдоволення вщухне через кілька днів, і користувачам сподобається новий дизайн сторінок. Тепер же він говорить, що рішення інтегрувати нові можливості при збереженні старих необхідно для того, щоб дати час консервативно налаштованим користувачам звикнути до нового сервісу.

"Еволюція краще, ніж революція. Скоро консерватори органічно почнуть розуміти, що постійно прокручувати інформацію вниз до стіни незручно. Вони анітрохи не дурніші за нас; просто ми звикли до нового інтерфейсу, а їм ще належить", - вважає засновник "ВКонтакте".

Правда і на цьому обговорення не закінчилися, незадоволені як і раніше збирають групи і намагаються домогтися повного відключення сервісу мікроблога.

Читайте також:

Бунт "ВКонтакте": сотні тисячі користувачів виступили проти мікроблогів

Сайт "Вконтакте" визнали порнографією

МВС проситиме Раду заборонити сайт "ВКонтакте"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: