Одна з найбільших світових компаній веб-аналітики SimilarWeb відкрила офіс в Україні

Українська команда буде посилювати технічний бік платформи SimilarWeb для роботи з даними про веб-сайти.

Одна з найвідоміших у світі компаній, що здійснює діяльність у сфері інформаційних технологій, SimilarWeb Ltd відкрила свій перший офіс розробки в Україні.

Про це повідомив засновник компанії Ор Оффер в інтерв'ю агентству Reuters в Тель-Авіві, передає ЛІГАБізнесІнформ.

За його словами, офіс відкрили для того, щоб посилити технічний бік бізнесу з аналізу даних веб сайтів. За словами Оффера, компанія змушена була шукати персонал в нових регіонах, оскільки в Ізраїлі, де працює 52% його співробітників, відчувається брак кадрів - інженерів, технічних директорів та інших.

"Йде суворий бій за кваліфікованих співробітників", - додав він.

За останніми даними, його компанія виросла вчетверо за останні два роки і зараз у неї вже працює близько 280 співробітників. Тепер, крім ізраїльського, британського та українського офісу, компанія також має офіси в США і Росії.

SimilarWeb була заснована в 2009 році Ором Офером. Компанія надає послуги веб-аналітики, глибокого аналізу даних та бізнес-аналітики для міжнародних корпорацій. Загальний обсяг інвестиції в SimilarWeb вже склав близько 60 млн дол. зокрема, в 2014 році інвестував в неї 18 млн дол Південно-Африканський медіа гігант Naspers.

SimilarWeb аналізує у всьому світі дані 80 млн сайтів і 3 млн додатків. Найбільш відомі клієнти - PayPal, eBay, Adidas та інші.

У прес-службі SimilarWeb повідомили, що відкрили київський офіс у червні 2015 року. У ньому працює 15 співробітників. В Україні у компанії вже є великі клієнти. Наприклад, Rozetka.ua. Допомагала наймати співробітників в Україні IT-компанія Ciklum. Вона ж надає приміщення для команди SimilarWeb.

Нагадаємо, в Україні завершився найбільший Міжнародний IT-Чемпіонат "Золотий Байт", на якому найкращим стартапом був визнаний проект луцьких студентів для аграрного сектора.

Суть проекту в тому, що це інноваційний підхід до вирощування врожаю з допомогою сучасних технологій – MAGS. Ця технологія допоможе компаніям збільшити врожай та суттєво підвищити свої доходи.

Крім того, у фіналі чемпіонату виявилися проект Smart city з розумною системою освітлення, контролем якості повітря, розумний браслет, бібліотека книг з доповненою реальністю та інше.

Зазначимо, всього у чемпіонаті взяли участь 10 000 студентів з України, Казахстану, Естонії, Білорусі і Литви. Фінал Чемпіонату зібрав 100 найсильніших проектів, які боролися за призовий фонд у 500 000 грн.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: