"Однокласники" дозволили користувачам завантажувати музику

З 1 червня сервіс в бета-версії доступний 10% аудиторії соцмережі, протягом місяця планується розширити його охоплення до 100%.

Соціальна мережа "Однокласники" почала тестування власного музичного сервісу.

З 1 червня сервіс в бета-версії доступний 10% аудиторії соцмережі, протягом місяця планується розширити його охоплення до 100%.

Користувачі можуть завантажувати контент на сайт самостійно, проте перед завантаженням вони отримують попередження про те, що додані звукові файли не повинні порушувати нічиї права. Незаконний контент буде видалятися адміністрацією за першим зверненням правовласників.

Більш того, за даними "Комерсанта", "Однокласники" ведуть переговори про укладення угод з найбільшими музичними видавцями, зокрема з SBA/Gala Records, що представляє в Росії компанію EMI, а також з Universal.

Переговори з цими двома лейблами проходять досить успішно, проте про підписання будь-яких угод поки не повідомляється. Також невідомо, чи схвалюють ініціативу "Однокласників" два інших "Мейджора" - Sony і Warner.

У майбутньому Mail.ru Group планує організувати музичний сервіс за зразком сайту Spotify, що надає користувачам безкоштовний доступ до базової частини контенту і що пропонує їм низку додаткових платних послуг. Можливо, що користувачам "класної музики" буде запропонований безкоштовний доступ до певної кількості годин музики, а за безлімітний варіант їм доведеться платити.

Читайте також:

Mail.ru Group запропонувала об'єднати "Однокласників" і "ВКонтакте"

За образу на "Однокласниках" штрафують на 5 тис. рублів

"Однокласники" зробили смайлики платними

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: