"Однокласників" не пустили в зону .рф

Товарний знак "Однокласників" не відповідає умовам реєстрації у домені .рф.

Соціальна мережа "Одноклассники.ру" не отримала дозволу на реєстрацію доменного імені "однокласснікі.рф ".

Причина відмови реєстратора доменів компанії Ru-Center полягає в невідповідності товарного знака "Однокласників" регламенту реєстрації в доменній зоні .рф.

Згідно з цим документом, домен повинен повністю відтворювати словесне позначення товарного знаку і складатися тільки з літер російського алфавіту. А товарний знак "Однокласників" зареєстрований у вигляді графічного логотипу, який містить букви як кириличного, так і латинського алфавітів.

"Однокласники" уже кілька місяців тому подали документи на реєстрацію двох окремих товарних знаків, але до моменту початку пріоритетної реєстрації доменів .рф процедура завершена не була. Гендиректор соціальної мережі Михайло Кисельов звернувся за підтримкою до директора Російської асоціації електронних комунікацій (РАЕК) Марка Твердиніна, але поки питання з реєстрацією вирішити не вдалося.

Теоретично, це дає можливість будь-якій іншій компанії з кириличним товарним знаком "Однокласники" випередити всіх і зарезервувати розкручене доменне ім'я під себе. Але на даний момент фірм з такою назвою в базі Роспатенту не виявилося, що залишає власникам соціальної мережі надію на успішний результат справи.

З посиланням на джерело, близьке до учасників ради Координаційного центру, також повідомляється про те, що зарезервувати ім'я в зоні .рф поки не вдалося і іншій великій компанії - Mail.ru.

Регламент реєстрації доменів в зоні .рф багато фахівців на сьогоднішній день вважають не оптимальним. Перш за все, труднощі виникають у компаній, чий товарний знак зареєстровано лише в латинському варіанті написання. Затримка при їх реєстрації дає шанс кіберсквотерам перехопити домен, оперативно зареєструвавши відповідний товарний знак. Першою компанією, що використовувала цю "лазівку" стала фірма ЦЕТІС, зарезервовані за собою особливо цінні для кіберсквотерів домени секс.рф, недвіжімость.рф, рублевка.рф та інші.

Читайте також:

Українською дівчиною Playboy стала дівчина із "Однокласників"

Боржників успішно ловлять на сайтах "В контакте" і на "Одноклассниках"

Новий вірус краде гроші у користувачів "ВКонтакті"

Британці заявили права на "Одноклассники.ру"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: