Груші врятують офісних працівників

Як виявилось, груша не тільки смачний і приємний дієтичний фрукт, але і прекрасний і надійний засіб для збереження здоров'я і поліпшення настрою.

Медичні дослідження довели, що офісні працівники просто зобов'язані полюбити груші. Якщо щодня їсти груші, то це стане прекрасною профілактикою таких професійних захворювань офісних працівників, як нервові розлади, безсоння, депресії, відчуття хронічної втоми і дратівливість.

Лікарі-дієтологи по праву вважають грушу натуральним детоксикатором травної системи за рахунок того, що вона має високий вміст вітамінів і харчових волокон, тобто клітковини. Ці прекрасні плоди сприяють не тільки очищенню організму, але і чудово покращують стан шкіри, а ще являють собою природний енергетик, який допомагає не тільки відновлювати сили, але і покращує зовнішність, повертає волоссю блиск, а обличчю - здоровий, чистий привабливий вигляд.

Робота в офісі комусь може показатися нескладною, спокійною і необтяжливою. А ось у медиків вже є певний термін - "офісні хвороби", і серед них проблеми з нервовою системою займають провідну позицію.

Про груші розповідає лікар дієтолог Ганна Мошкіна: "У цих фруктах є багато вітамінів, у тому числі і вітаміну С. А харчові волокна, якими багаті груші, це найбільш ефективний природний детоксикатор травної системи".

Фахівці рекомендують вживати як мінімум кілька груш на день на голодний шлунок чи ж приблизно через півгодини після їди. Дієтологи радять з'їдену грушу запивати водою, це необхідно для нормального травлення. Як виявилось, груша не тільки смачний і приємний дієтичний фрукт, але і прекрасний і надійний засіб для збереження здоров'я і поліпшення настрою. А гарний настрій покращує працездатність і ефективність праці офісних працівників.

Читайте також:

Чоловіки відчувають себе в офісі щасливішими, ніж жінки

Робота в сучасному офісі шкідлива для мозку людини

Вчені пояснили, що варто робити, щоб "не згоріти" на роботі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: