Онлайн-рекорд: соцмережею Facebook уперше за добу скористалися мільярд людей

Дата публікації
Перегляди
802
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Онлайн-рекорд: соцмережею Facebook уперше за добу скористалися мільярд людей

Цукерберг розповів про рекорд соцмережі Facebook / Фото: Getty Images

25 серпня кожен сьомий житель Землі скористався цією соцмережею.

Соцмережа Facebook установила новий рекорд – 25 серпня нею скористалися понад один мільярд людей, тобто кожен сьомий житель планети.

Таку новину повідомив засновник Facebook Марк Цукерберг. Ще два місяці тому кількість активних користувачів цієї соцмережі складала 968 млн людей, пише "РИА Новости".

"Ми подолали важливий рубіж. Уперше мільярд осіб скористалися Facebook в один і той же день. У понеділок (25 серпня) кожна сьома людина на Землі зайшла у Facebook, щоб зв'язатися зі своєю сім'єю і друзями", – написав Цукерберг на своїй сторінці.

Чистий прибуток найбільшої в світі соціальної мережі Facebook, що припадає на власників звичайних акцій, за підсумками першого півріччя 2015-го склала 1,224 млрд доларів.

Глава Facebook Марк Цукерберг створював соцмережу як сайт для спілкування виключно студентів Гарвардського університету, однак скоро її переваги оцінили спочатку студенти інших вузів США, потім школярі, а потім і користувачі з усього світу.

Компанія Facebook в лютому відзначила десять років з моменту запуску – за цей час їй вдалося домогтися статусу найбільшого соціального онлайн-ресурсу світу.

Нагадаємо, Facebook пошле безпілотники з Інтернетом в країни, що розвиваються.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
802
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація