Apple запускає стримінговий сервіс з оригінальним контентом, який зніматимуть Спілберг і Опра Уінфрі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вартість передплати за новий сервіс компанія озвучить пізніше.

Компанія Apple презентувала Apple TV+, який дозволить користувачам дивитися оригінальний контент, створений спеціально для стримінгового сервісу відомими режисерами і акторами. Сервіс буде запущений восени 2019 року в більше ніж 100 країнах світу, вартість його передплати, як і у випадку з Apple Arcade, буде оголошено пізніше.

Презентація нового продукту відбулася у понеділок, 25 березня, в Театрі імені Стіва Джобса в Купертіно (США).

Дивитися фільми і серіали в Apple TV+ можна на iPhone, iPad, Apple TV, а також комп'ютерах і ноутбуках Mac. Крім того, як повідомляють розробники, сервіс буде доступний не тільки для оригінальної продукції Apple, а й на телевізорах, що підтримують технологію Smart TV. В додатку не буде реклами.

В Apple TV + можна буде дивитися оригінальний контент, створений на замовлення Apple. Компанія залучила до співпраці над цим проектом безліч іменитих акторів, режисерів, сценаристів і продюсерів.

Зокрема, під час самої презентації новий сервіс анонсував всесвітньо відомий режисер Стівен Спілберг, а Різ Уізерспун, Дженніфер Еністон і Стів Карелл представили комедійний серіал "Ранкове шоу".

Apple TV 2

Крім того, з Apple буде співпрацювати ведуча популярного в США ток-шоу Опра Уїнфрі. Нині вона працює над двома документальними фільмами: один про сексуальне пригніченні жінок, інший - про людей з психічними захворюваннями.

Як повідомлялося, Apple презентувала Apple Card - фірмову банківську карту, яка виходить через додаток Apple Pay і випускається одразу в двох варіантах: віртуальна і фізична з титану.

ВідеоЗіркова історія засновника компанії Apple Стіва Джобса

Кажуть, що три яблука змінили світ. Одне з’їла Єва, друге впало на голову Ньютону, а третє вигадав Стів Джобс. Ким був засновник компанії Apple: генієм чи мерзотником? 5 жовтня 2011 року світ його втратив. Але про його неоднозначну особистість сперечаються й досі. Далі - історія успіху Стіва Джобса.

Зіркова історія засновника компанії Apple Стіва Джобса

Залиште свій коментар

Вибір редакції