Opera анонсувала нову версію браузеру

Компанія Opera Software анонсувала 11 версію браузеру, яка буде підтримувати віджети-розширення (extensions), схожі до модулів для браузера Firefox.

Компанія Opera Software анонсувала браузер Opera 11 на спеціальному заході Up North Web, яке проходить в Осло.

Подробиць про новий браузер поки повідомляється мало. Відомо лише, що він підтримуватиме віджети-розширення (extensions). За допомогою цих модулів, які вбудовуватимуться у браузер, користувачі зможуть отримати доступ до різного функціоналу, який недоступний у стандартній версії Opera.

Можливість створювати подібні віджети буде надано усім розробникам. У віджетах можна буде використовувати мову розмітки HTML5, CSS і JavaScript. Установка готових віджетів здійснюватиметься натисненням однієї клавіші на екрані браузера. Дані віджети схожі до модулів для браузера Firefox.

Крім того, у планах компанії протягом місяця випустити версію мобільного браузера Opera Mobile для пристроїв на платформі Android. Водночас, дата виходу Opera 11 поки що не називається.

Зазначимо, що попередній реліз - Opera 10.60, став доступний користувачам 1 липня 2010 року. Браузер став на 50 відсотків швидше у порівнянні з Opera 10.50. Також в останній версії Opera була вдосконалена підтримка HTML5 і додана підтримка кодека WebM.

Читайте також:

Opera випустила найшвидший браузер

Google змінив формат пошуку

Firefox проник на "айфони"

"Лабораторія Касперського" попереджає про новий вірус

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: