Опубліковані найбільш поширені паролі

Найпростіше зламувати паролі, які складаються з одних букв або цифр, а також ті, при наборі яких використовуються розташовані поруч клавіші.

Американська компанія Imperva, що спеціалізується на інтернет-безпеці, проаналізувала 32 мільйони паролів користувачів та назвала найбільш поширені з них.

Першими за популярністю виявилися комбінації цифр "123456", "12345" і "123456789". Серед лідерів також нехитре слово "Password", що в перекладі з англійської означає "пароль", і "iloveyou" ("ялюблютебе").

Крім того, до десятки увійшли "princess", "rockyou" (за назвою сайта, де були зареєстровані користувачі), "1234567", "12345678" та "abc123".

Компанія вивчила дані 32 мільйонів людей, чия особиста інформація була опублікована сайті RockYou і до якої в грудні 2009 року дістали доступ хакери.

Тож у повідомленні, опублікованому на сайті Imperva, особливо наголошується, що найбільш поширені паролі є і найбільш небезпечними - їх підібрати простіше за все.

Найпростішими для зламу є паролі, що складаються з одних букв, одних цифр, або ті, при наборі яких використовуються розташовані поруч клавіші.

"Всі мають розуміти, що означає поганий пароль в сьогоднішньому світі автоматизованих кібернападів: за мінімального зусилля хакер може дістати доступ до одного облікового запису, або до тисячі облікових записів кожні 17 хвилин", - резюмував глава технічного відділу компанії Амічай Шульман.

Читайте також:

Хакери вкрали пароль до блогу Брітні Спірс

Вкрадено паролі до 10 тисяч поштових скриньок на Hotmail

Невідомий троян відкриває доступ до банківських паролів

Паролі користувачів "Вконтакті" виклали у відкритий доступ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: