Орбітальний готель почав приймати попередні замовлення

4,4 мільйона доларів потрібно, щоб пожити три дні на орбіті в готелі Galactic Suite Space Resort аж в 2012 році, ящо готель добудують.

Компанія Galactic Suite Ltd. приступила до реєстрації всіх бажаючих провести відпустку в ще не побудованому космічному готелі Galactic Suite Space Resort.

В даний час вже 43 людини зарезервували місця на орбіті, і близько 200, за словами керівництва компанії, висловили інтерес.

Планується, що космічна станція відкриється в 2012 році. Вартість 3 днів на орбіті буде досягати 4,4 мільйона доларів. Для порівняння, сьомий космічний турист Гі Лаліберте заплатив, за неофіційними даними, близько 35 мільйонів доларів за 11 діб.

В даний час проект знаходиться у стадії розробки. Нещодавно, за повідомленням інформаційних агентств, анонімний мільярдер передав компанії близько 3 мільярдів доларів для завершення проекту станції. Для доставки деталей готелю на орбіту планується використовувати російські ракети.

При цьому багато критиків проекту сумніваються, що компанія зможе закінчити роботу над проектом до терміну через великі технічні труднощі.

Читайте також:

Перший космічний готель відкриється у 2012 році

Готель на орбіті

У космосі випробувано труси, які не горять

В Америці піднявся в повітря транспорт майбутнього – туристичний космоліт

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: