Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Оргазм мозку: Інтернетом ширяться ролики АСМР, які здатні лікувати від депресії

Такі ролики збирають мільйони переглядів у Youtube.

Нарізання шматка мила протягом півгодини, переливання води зі склянки у склянку та потирання мікрофона клаптиком паперу - виявляється, від цих маніпуляцій мільйони людей здатні отримувати задоволення. Відеоролики, об'єднані назвою АСМР у Youtube, збирають мільйони переглядів по всьому світові. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

ВідеоІнтернетом ширяться ролики АСМР, які здатні лікувати від депресії

Нарізання шматка мила протягом півгодини, переливання води зі склянки у склянку та потирання мікрофону клаптиком паперу - виявляється, від таких маніпуляцій мільйони людей здатні отримувати задоволення. Відеоролики, об'єднані назвою АСМР, у YouTube збирають мільйони переглядів по всьому світові.

Інтернетом ширяться ролики АСМР, які здатні лікувати від депресії

Психолог Юлія рве папір, грається гребенем та нарізає ножем мило. Від її рук важко відірвати погляд. Те, що робить Юлія - інтернет-рух, який з'явився кілька років тому і перетворився на цілу культуру. Мільйони переглядів і підписників. Явище отримало назву автономна сенсорна меридіональна реакція, скорочено АСМР. Автори роликів називають себе АСМ-артистами. Головні їхні інструменти - тиша, повільні рухи і головне – звуки.

Українці швидко підхопили явище, яке започаткували на Заході. Валерія – одна з найуспішніших АСМ-артистів України. Кілька десятків тисяч підписників та сотні тисяч переглядів в Youtube. Валерія пошепки спілкується зі своїм глядачем, звертається до нього особисто та заспокоює звуками.

Оля - одна з перших україномовних АСМ-артистів, наразі вона живе у Франції. Вона зробила ставку на мелодійність української мови. Серед її глядачів чимало іноземців "Українська прикольна, крута мова, з неї можна зробити цукерочку", - каже вона.

Брейнгазм, або ж оргазм мозку. Так АСМР характеризують американські вчені. Відео, яке не збуджує, а навпаки заспокоює, тамтешні психотерапевти вже почали використовувати для лікування депресій. І останнє відкриття європейських вчених - отримувати задоволення від перегляду такого відео можуть тільки люди з високим рівнем інтелекту.

Кореспондент ТСН Неллі Ковальська

Залиште свій коментар

Вибір редакції