Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пандемія коронавірусу. Facebook пообіцяв підтримати своїх працівників та заплатити кожному по тисячі доларів

У компанії працюють 45 тисяч працівників.

Facebook вирішив підтримати 45 тисяч своїх працівників у зв'язку зі спалахом коронавірусної інфекції.

Компанія заплатить кожному із них по тисячі доларів, повідомляє CNN. Бонус має допомогти усім, хто перейшов на віддалений режим роботи та змушений додатково витрачати кошти на облаштування домашніх офісів, а також на догляд за дітьми. 

Зазначається, що грошову допомогу нададуть лише штатним працівникам, а не підрядникам. Раніше у Facebook заявили, що продовжать виплачувати погодинну зарплатню прибиральникам та працівникам кафетеріїв, незалежно від скорочення їхнього робочого часу.

Раніше у Facebook скасували масштабну щорічну конференцію через загрозу коронавірусу. Компанія вирішила перестрахуватися та не наражати фахівців ІТ на ризик. 

Як повідомлялося, Apple заплатить своїм користувачам по 25 доларів за сповільнення старих телефонів.

Відео Facebook повідомив про видалення десятків акаунтів, пов'язаних з російською розвідкою

Facebook видалив фейкові акаунти, які були пов'язані із діями розвідки РФ в Україні. Фейкові сторінки та профілі у соцмережі були створені з прицілом на українських користувачів. Люди, які працювали з цими акаунтами, видавали себе за місцевих жителів, іноді представлялись журналістами.  

Facebook повідомив про видалення десятків акаунтів, пов'язаних з російською розвідкою

Нагадаємо, спалах коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

В Україні 3 березня заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що в Чернівцях зафіксували перший випадок інфікування COVID-19. Зараження виявили у чоловіка, який повернувся з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом.

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 541 відео Коронавірус в Україні

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараженння на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Коронавірус в Україні

Залиште свій коментар

Вибір редакції