Європа може залишитися без Wi-Fi

Через небезпеку для здоров'я, ПАРЄ подало документ, в якому йдеться про усунення з повсякденного життя європейців бездротового інтернету.

Парламентська Асамблея Ради Європи (ПАРЄ) виступила з новою ініціативою, яка у разі реалізації оберне на шок користувачів інтернету.

ПАРЄ намагається усунути з повсякденного життя європейців таке явище як бездротові мережі, спираючись на те, що вони завдають шкоди здоров'ю громадян.

Парламентська Асамблея опублікувала документ, в якому стверджується, що сигнали Wi-Fi і мобільних телефонів "більш-менш потенційно небезпечні" для людей та інших живих істот.

У документі відзначається, що використання бездротових мереж може призвести до серйозних економічних втрат внаслідок їх впливу на здоров'я, подібно до того як це сталося з етилованим бензином, сигаретами і будівельними матеріалами, що містять асбест.

Внаслідок зазначеної обставини, в документі пропонується створити спеціальні зони, вільні від впливу електромагнітних випромінювань, куди повинні увійти лікарні, школи і деякі інші місця.

У пункті 8.2. цього документа прямо пропонується встановити певні захисні екрани для зниження рівня випромінювання до необхідної міри.

Як висновок, рекомендується організувати нові дослідження в галузі технологій і телекомунікацій, використання яких не впливало б на біологічні організми.

Обговорення цього доленосного для користувачів Інтернету документа призначено на 27 травня.

Читайте також:

"Яндекс" за один день подорожчав на 4,5 мільярда доларів

Користувачі Twitter зняли фільм самі про себе

Паніка в Інтернеті: інопланетяни прилетять на Землю 10 вересня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: