Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Патентна війна: у США суд прийняв рішення на користь Samsung у суперечці з Apple

Apple і Samsung ведуть "патентну війну" з 2011 року.

Верховний суд Сполучених Штатів прийняв рішення на користь Samsung в патентній суперечці з Apple, скасувавши таким чином вердикт апеляційного суду, що зобов'язав південнокорейську компанію виплатити конкуренту 399 мільйонів доларів.

Про це повідомляє Reuters.

Apple звинувачував Samsung в неправомірному копіюванні ключових елементів дизайну при розробці смартфонів Galaxy і інших пристроїв. Однак вісім суддів одноголосно постановили, що це підстав стверджувати немає.

Спочатку Apple вимагала з Samsung близько 930 мільйонів доларів, пізніше суми вимог були скорочені на 382 мільйони. Apple і Samsung ведуть "патентну війну" з 2011 року, коли американська корпорація звинуватила Samsung у копіюванні iPhone. Корейська фірма, своєю чергою, подала кілька зустрічних позовів в ряді країн.

Нагадаємо, що раніше Apple ніколи не буде виробляти ноутбуки з сенсорними дисплеями. Старший віце-президент Apple з маркетингу Філ Шиллер зазначив, що немає ніякого сенсу перетворювати Mac iPhone, тому що "ці пристрої ідеально працюють в середовищі тієї, для якої були створені".

Залиште свій коментар

Вибір редакції