Пентагон оголосив тендер на розробку зброї із генетично модифікованих рослин

Таким чином Міноборони США планує зменшити негативний вплив на довкілля.

В США планують розробити навчальні боєприпаси, які швидко розкладатимуться у природі. Ними замінять традиційні знаряди та будуть використовувати на всіх без винятку американських військових полігонах. Відповідне замовлення на розробку біорозкладних гранат, мінометних мін та артилерійських знарядів надійшло від Міноборони США до урядової програми розвитку малого бізнесу.

Пентагон протягом останніх шести років вважає зміну клімату, спричинену людською діяльністю, загрозою національній безпеці Сполучених Штатів. Оскільки Міноборони США, як найбільший споживач палива і боєприпасів, завдає значної шкоди довкіллю, у відомстві вирішили реалізувати ряд екологічних програм, зокрема перевести літаки і кораблі на біопаливо, активно використовувати сонячну енергію та переробляти побутові відходи.

Новий тендер на розробку біорозкладної зброї є одним з кроків Міноборони США щодо зниження впливу військових на клімат.

Згідно з вимогою військових, нові боєприпаси повинні бути виконані з матеріалів, що швидко розкладаються в природі, і не завдають шкоди довкіллю. Військові допускають, що це може бути бамбукове волокно.

Нові навчальні боєприпаси також повинні містити насіння генетично модифікованих рослин. Такі рослини, відповідно до вимог військових, повинні очищувати ґрунт від забруднення і прискорювати розкладання залишків боєприпасів. Крім того, генетично модифіковані рослини не повинні завдавати шкоди тваринам, якщо ті з'їдять їх.

Нагадаємо, в Росії планують розробити "плащ-неведимку", який зможе захищати танки, літаки і бойові кораблі від засобів радіоелектронної боротьби. Наразі винахід вже проходить військові випробування.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: