Пентагон визнав, що зберігає уламки НЛО і проводить над ними випробування

Пентагон визнав, що зберігає уламки НЛО і проводить над ними випробування

Фото: Associated Press

Розвідувальне управління Міністерства оборони США оприлюднило 154 сторінки результатів випробувань, що включають звіти про загадкові метали, які мають екстраординарні можливості.

З’явився сенсаційний лист Розвідувального управління Міністерства оборони США, в якому Пентагон визнав, що зберігає уламки НЛО і проводить над ними випробування.

Про це повідомляє The Sun.

Дослідник Ентоні Брагалія відправив запит у Розвідувальне управління Міністерства оборони США на надання докладної інформації про всі матеріали, пов'язані з НЛО, якими володіє управління, і про результати будь-яких випробувань, які вони проводили на НЛО.  У відповідь Розвідувальне управління Міністерства оборони оприлюднило 154 сторінки результатів випробувань, що включають звіти про загадковий метал під назвою нітинол, який пам'ятає свою первісну форму під час зминання.

За твердженням дослідника, це "приголомшливе зізнання з боку уряду США, і документи показують, що деякі з отриманих уламків мають "екстраординарні можливості", які включають здатність робити об'єкти невидимими або навіть сповільнювати швидкість світла".

На думку Ентоні Брагалія, частина матеріалу, що перебуває на випробуваннях, могла бути отримана в результаті сумнозвісного інциденту в Розуеллі 1947 року, коли в Нью-Мексико зазнав аварії НЛО.

Лист Розвідувального управління Міністерства оборони показує, що випробування проводилися компанією Bigelow Aerospace, одним з приватних підрядників Міністерства оборони США, що базуються в Лас-Вегасі, штат Невада. Компанія звільнила весь свій персонал, який працював на заводі в Вегасі, в березні минулого року через пандемію - і невідомо, де тепер можуть зберігатися матеріали НЛО. Коли дослідник звернувся за коментарями до звільнених працівників, то всі відмовилися говорити про те, що сталося на базі.

"Всі колишні співробітники відмовили мені в будь-яких реальних коментарях, - сказав він. - Я підозрюю, що матеріали були повернуті в Пентагон".

Нагадуємо, що вчені-мисливці на прибульців зафіксували сигнал, який нібито йде від найближчої до Землі зірки.  

Повʼязані теми:

Наступна публікація