Перед Великоднем в Інтернеті гуляє банківський троян

Він відстежує рухи мишки, перехоплює скріншоти відкритих веб-сторінок і прочитує інформацію, яку користувач вводить при заповненні різних веб-форм.

Одна з антивірусних лабораторій знайшла банківського трояна Banker.LSL, який використовує відео з пасхальною тематикою для зараження користувачів з подальшою крадіжкою грошей з їх рахунків в інтернет-банках.

Щоб не викликати підозр у користувачів, їм демонструється відео, і одночасно з цим встановлюється шкідлива програма, повідомляє SecurityLab.

Як відзначають експерти, троян Banker.LSL спеціально розроблений для крадіжки паролів доступу до банківських он-лайн-сервісів.

Він відстежує рухи мишки і її кліки, перехоплює скріншоти відкритих веб-сторінок і прочитує інформацію, яку користувач вводить при заповненні різних веб-форм (форми авторизації, анкети і ін.).

Крім того, вірус завантажує на комп'ютер користувача набір текстових файлів, в яких він зберігає перехоплену інформацію, а потім намагається їх відправити на спеціальну веб-сторінку.

"З ним також можна зіткнутися при спробі скачати на інтернет-форумах відео з YouTube. В результаті цього на комп'ютер користувача завантажується Троян", - пояснив технічний директор PandaLabs Луіс Корронс.

При цьому Корронс відзначив, що цей тип вірусів зазвичай розповсюджується з електронними повідомленнями.

Нагадаємо, за даними Microsoft, понад 97% електронних повідомлень, що відправляються через інтернет, є спамом.

Читайте також:

Інтерпол шукатиме педофілів в Інтернеті

Microsoft: понад 97% інтернет-повідомлень – це спам

Microsoft оголосив нагороду за творця вірусу

У 2009 кібертерористи активізуються

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: