Під час "кривавого" затемнення на Місяць впав метеорит

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Люди вперше побачили щось подібне.

Метеорит впав на Місяць під час затемнення, що викликало спалах, який зафіксували телескопи на Землі. Про це повідомляє видання Metro.

Зазначається, що супутник нашої планети у понеділок, 21 січня, обстріляли космічні скелі.

Однак, люди ніколи раніше не бачили удару метеорита під час затемнення. Вперше це помітив Хосе Марія Мадідо з Університету Уельви (Іспанія). Його захопила система виявлення та аналізу впливів Місяця. "Я був дійсно, дуже щасливий, коли це сталося", - казав він у коментарі виданню New Scientist.

Спалах помітили і в Марокко і в Каліфорнії, своїми враженнями люди ділилися у мережі. Дехто бачив зірку біля Місяця до того, як на планеті стався спалах.

Нагадаємо, 21 січня сталося "криваве" затемнення Супермісяця. Це було неймовірне видовище, бо диск Місяця під час повної фази затемнення висів низько над видноколом і здавався неприродньо великим ще й тому, що через 13 годин потому він пройшов повз Землю майже на мінімальній з можливих відстаней.

Відео"Кривавий" місяць впливатиме на поведінку, настрій та почуття людей - астрологи

Тому закликають водіїв бути особливо пильними за кермом не лише сьогодні, а й у наступні три доби. Місячне затемнення - це найкращий час кинути палити, позбавитись від шкідливих звичок, або ж, нарешті, піти у спортзал. Натомість астрологи радять не позичати гроші іншим та не брати самим у борг. 

"Кривавий" місяць впливатиме на поведінку, настрій та почуття людей - астрологи

Залиште свій коментар

Вибір редакції