Під час виходу астронавтів з Endeavour у відкритий космос стався витік аміаку

Астронавти NASA із Endeavour здійснили другий вихід у відкритий космос, під час якого відбувся витік аміаку. Проте космічна прогулянка все одно вважається успішною.

Астронавти NASA Роберт Бенке і Ніколас Патрік здійснили другий із трьох запланованих під час польоту шатлу Endeavour виходів у відкритий космос. Під час космічної прогулянки відбувся невеликий витік аміаку.

Про це повідомляється на сайті NASA.

Витік аміаку астронавт Ніколас Патрік помітив під час приєднання аміачних магістралей до системи терморегуляції нового модуля Tranquility на МКС.

Астронавт доповів, що не виявив на своєму скафандрі кристалів аміаку, однак, відповідно до правил NASA, "його скафандр вважається забрудненим". "В якості запобіжного заходу, астронавти будуть змушені витратити додатковий час у перехідному шлюзі, щоб очистити скафандр від можливих слідів аміаку".

NASA повідомляє, що астронавти успішно виконали поставлене завдання. Завершивши деякі додаткові роботи, вони повернулися на МКС.

Нагадаємо, шатл Endeavour, що стартував з космодрому на мисі Канаверал у Флориді, успішно пристикувався до Міжнародної космічної станції (МКС) 10 лютого. Endeavour доставив на МКС технологічний модуль Tranquility для американського сегменту станції.

Екіпаж шатла, що складається з шести осіб, пробуде на МКС 13 днів, протягом яких заплановано три виходи у відкритий космос - 11, 13 і 16 лютого.

Відстиковка Endeavour від МКС планується на 18 лютого, приземлення - на 20 лютого.

Читайте також:

Вихід астронавтів у відкритий космос пройшов успішно

Шаттл Endeavour востаннє відправився на МКС

NASA влаштувало розпродаж всіх своїх шаттлів

ВідеоВихід астронавтів у відкритий космос

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: