Підтримай українську команду у престижному конкурсі NASA. Онлайн-голосування

Молоді студенти і вчені запропонували оригінальну ідею польотів над Марсом.

У неділю, 15 травня, завдяки фантастичній кількості голосів, українській команді MarsHopper вдалося вийти у фінал наймасштабнішого хакатону NASA - SpaceApps Challenge. 16 травня стартувало фінальне голосування, яке триватиме 4 дні і звершиться 21 травня опівночі.

До цього українці були обрані із 128 команд з усього світу в 25 кращих у категорії "Вибір людей". Лідером голосування став проект Martian Oasis з Бангладеш (8422 голосів). Друге місце у македонського проекту Avis (8364 голосів). Український проект MarsHopper посів третю сходинку, набравши 8216 голосів.

Наразі триває фінальне голосування за кращий з п'яти проектів. ТСН.ua підтримує нашу українську команду і закликає також віддати свій голос за проект MarsHopper. Пройшовши за посиланням, вам потрібно буде пройти швидку реєстрацію та натиснути кнопку "Vote Now".

Щоб підтримати українську команду, потрібно:

1. Зареєструватися на сайті змагань https://2016.spaceappschallenge.org/auth/register/

2. Проголосувати на сторінці проекту: https://2016.spaceappschallenge.org/challenges/tech/jet-set-mars/projects/mars-hopper

ПРО ПРОЕКТ

Молоді студенти і вчені запропонували оригінальну ідею польотів над Марсом – проект літака, який може за півроку вивчати цю планету і заряджається просто від крижаної поверхні.

Моделі літаків команда винахідників зробила з пляшок і пінопласту. Сухого льоду, палива, повинно бути вдосталь на Марсі. З нього планують шляхом хімічної реакції вивільняти газ. Його тиск і забезпечить роботу пристрою.

Тестові польоти розробки пройшли успішно. Розроблена комп'ютерна модель цього літака. На Марсі він час від часу буде спускатися на лід і черпати його. Ізотопи всередині розтоплять лід.

Проект зроблений під капсулу NASA "Атлас", яка може доставити український літак на Марс. На науковому конкурсі ідею використовувати марсіанський лід запропонувала 11-річна школярка Софія. Професійні дослідники лише втілили її в конкретний проект.

Команда українського MarsHopper щодня вдосконалює свій винахід. Наступний літак вже буде мати сенсори, які будуть зчитувати в реальному часі кути нахилу у всіх трьох вимірах, а також висоту та інші параметри.

Українські винахідники пробилися у п'ятірку найкращих у конкурсі НАСА

Молоді науковці запропонували унікальну ідею досліджень на Марсі. Ідея їхнього винаходу, це безпілотник, який має використовувати сухий лід у якості пального, якого вдосталь на Марсі. Свою розробку винахідники назвали "Марс-Хоперс", тобто "Марс-стрибунець". Вони навіть побудували прототипи марсіанських літачків, котрі успішно випробували енергію газу, що виділяється після нагрівання сухого льоду.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: