Пілотований корабель "Союз" успішно пристикувався до МКС

"Союз ТМА-16" з новим екіпажем в складі Джеффрі Уїльямса, Максима Сураєва, а також космічним туристом Гі Лаліберте пристикувався до МКС в автоматичному режимі. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Пілотований корабель "Союз ТМА-16" з новим екіпажем в складі Джеффрі Уїльямса і бортінженера Максима Сураєва пристикувався до Міжнародної космічної станції (МКС) в автоматичному режимі.

Відкриття перехідних люків повинне відбутися в проміжок з 14.34 до 14.48 київського часу.

Разом з черговою експедицією на МКС на "Союзі" також прилетів сьомий космічний турист, власник цирку "Cirque du Soleil" Гі Лаліберте. Він повернеться на Землю вранці 11 жовтня разом з росіянином Геннадієм Падалкой і американцем Майклом Барратом, які працюють на МКС з березня 2009 року.

У завдання нової експедиції професійних учасників польоту МКС-21/22 увійдуть прийом і розвантаження трьох транспортних кораблів "Прогрес", робота з екіпажами американських шатлів, виконання виходу в космос для встановлення нового російського наукового модуля МІМ-2. Крім того, заплановано проведення 48 наукових експериментів - як разових, так і довгострокових.

В даний час на борту МКС працює екіпаж МКС 19/20 в складі: російські космонавти Геннадій Падалка (командир МКС) і Роман Романенко (бортінженер-3), американські астронавти Майкл Баррат (бортінженер-1) і Ніколь Стотт (бортінженер-2), астронавт Європейського космічного агентства (ЕКА), громадянин Бельгії Франк де Вінн (бортінженер-4) і астронавт Канадського космічного агентства Роберт Тірськ (бортінженер-5).

Читайте також:

Квиток на МКС обійшовся канадському циркачеві в 35 млн дол

Японська космічна вантажівка вперше пристикувалася до МКС

Космічне сміття змусить МКС "переїхати"

Напередодні річниці висадки на Місяць на МКС поламався туалет

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: