Після дослідів над мишами, ЗМІ встановили, що природа більше не потребує чоловіків

Для створення мишей із двома матерями довелося модифіковати два гени - можливо, при цьому і вийшов ген довголіття.

Увінчався успіхом експеримент: миші, народжені від двох матерів, прожили набагато довше зачатих звичайним шляхом. Японські вчені Томохіро Коно і Манабу Кавахара припустили: у ссавців самці живуть менше самок, оскільки в їх організмі більш активні гени, успадковані від батьків.

Щоб перевірити гіпотезу, вчені створили методом на зразок клонування групу мишей жіночої статі, які взагалі не мають батьківських генів, - тобто народжених від двох матерів, з двох яйцеклітин. Середня тривалість життя цих мишей склала 840 днів - більш ніж на 180 днів довше, ніж в особин з контрольної групи, але вони були дрібніші.

Автори статті узагальнюють висновки своїх колег з інших видань: майбутнє життя - за надлюдською расою генетично модифікованих жінок-довгожительок, які будуть розмножуватися без чоловіків.

Геронтологи, однак, підкреслюють, що японці експериментували з незвичайною породою мишей (її самці живуть довше самок) і з дуже нечисленною групою особин. До того ж для створення мишей із двома матерями Коно і Кавахара довелося модифіковати два гени - можливо, при цьому і вийшов ген довголіття. "Отже, чоловіків рано відправляти на смітник історії".

Читайте також:

The Times опублікувала топ-10 найбільших міфів

Миші допомагають вивчати міграцію людей

В миші прокинулись гени тасманського тигра

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: