Після польоту мільярдер Бренсон анонсував лотерею, переможці якої як туристи полетять у космос

Після польоту мільярдер Бренсон анонсував лотерею, переможці якої як туристи полетять у космос

Фото: virgin.com

Політ британського багатія в космос тривав близько години.

Увечері неділі, 11 липня, британський мільярдер 70-річний Річард Бренсон здійснив свій перший туристичний політ у космос. На борту корабля Unity 22, що належить його ж компанії Virgin Galactic, перебували ще п’ятеро людей – два пілоти та три члени місії.

"Я мріяв про цю мить з дитинства, але ніщо не могло підготувати мене до погляду на Землю з космосу. Це було чарівно. Мені випала честь перевірити неймовірний досвід клієнтів на космічному кораблі Virgin Galactic VSS Unity як частина цієї чудової команди спеціалістів місії - а тепер і космонавтів. Те, що ти відчуваєш, дивлячись на Землю, неможливо передати словами, це просто невимовна краса. Я не можу дочекатися, коли ви всі підніметесь туди", - зазначив Бренсон.

Мільярдер подякував усій команді, яка готувала політ у космос, екіпажу корабля, а також своїй родині за підтримку.

I was once a child with a dream looking up to the stars. Now I'm an adult in a spaceship looking down to our beautiful Earth. To the next generation of dreamers: if we can do this, just imagine what you can do https://virg.in/4wYe #Unity22 Virgin Galactic

Опубліковано Richard Branson Неділя, 11 липня 2021 р.
Фото: virgin.com

"Моя місія, яку я написав у своєму скафандрі, полягає в тому, щоб перетворити мрію про космічні подорожі в реальність - для моїх онуків, для ваших онуків, для всіх. Поки я був у космосі, я сказав усім дітям: колись я був дитиною з мрією, що дивиться на зірки. Зараз я дорослий на космічному кораблі, що дивиться вниз на нашу прекрасну Землю. Наступному поколінню мрійників: якщо ми можемо це зробити, просто уявіть, що ви можете зробити. Полетівши в космос, я ще чіткіше бачу, як Virgin Galactic є космічною лінією для Землі. Ми тут, щоб зробити космос доступнішим для всіх і перетворити наступне покоління мрійників на астронавтів сьогоднішнього та завтрашнього дня", - розповів Бренсон.

Мільярдер також розповів про запуск збору благодійних коштів для підтримки космічних проєктів. Серед усіх, хто пожертвує гроші, проведуть лотерею й два щасливчики як туристи полетять у космос.

Фото: virgin.com
Фото: Associated Press
Фото: Річард Бренсон / Facebook

Нагадаємо, британський мільярдер Річард Бренсон є засновником компанії Virgin Galactic, яка здійснила перший "туристичний" суборбітальний політ. У невагомості люди, що перебувають на борту, були кілька хвилин.

За 9 днів, 20 липня, у космос має відправитися корабель конкурентів із Blue Origin. На його борту перебувати інший космічний турист - американський мільярдер Джефф Безос, а також його брат Марк. Корабель із Безосом має піднятися трохи вище, ніж Бренсон, - до 100 км, що є умовною межею між атмосферою Землі та космосом.

Обидва мільярдери розробили для таких польотів власні космічні кораблі і збираються їх випробувати особисто. 

Новини тижня: тури в космос для мільярдерів – реалізація дитячих мрій чи бізнес-проєкт на майбутнє

Новини тижня: тури в космос для мільярдерів – реалізація дитячих мрій чи бізнес-проєкт на майбутнє

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Космічна Одіссея
Дата публікації
Перегляди
1367
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація