Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Після пом'якшення карантину через Covid-19 майже половина заражених може бути безсимптомною

Після пом'якшення карантину через Covid-19 майже половина заражених може бути безсимптомною

За оцінками, від 40% до 45% інфікованих людей ніколи не будуть мати симптомів.

За оцінками нового аналізу, близько 45% інфікованих SARS-CoV-2 можуть безсимптомно хворіти, що спричинить поширення небезпечного патогена після послаблення блокування.

Про це пише IFL Science.

Дослідники з Інституту Скріппса вивчили дані з 16 груп пацієнтів з хворобою COVID-19, зокрема з будинків для літніх людей, круїзних лайнерів і ув'язнених. Багато з інфікованих COVID-19 є «невидимками». В цілому, за оцінками, від 40% до 45% інфікованих людей ніколи не будуть мати симптомів.

Практично у всіх них було спільне те, що у дуже великої частини інфікованих людей не було симптомів. Серед більш ніж 3000 ув'язнених в чотирьох штатах, які дали позитивний результат на коронавірус, ця цифра була астрономічної: 96% пацієнтів не мали симптомів.
дослідник Деніел Оран

Проте, автори відзначають, що безсимптомність не означає, що інфекція не торкнулася і не пошкодила людину. Одне застереження полягає в тому, що у деяких інфікованих людей можуть бути клінічні відхилення в легенях. Неясно, наскільки поширеними вони можуть бути або які можуть бути наслідки для здоров'я.

Дослідники також виявили, що безсимптомні люди можуть передавати вірус протягом більш тривалих періодів часу, ніж вважалося раніше, і виходять за рамки 14-денного карантинного періоду. Хоча не зрозуміло, наскільки заразним може бути людина в цей період часу.

Дослідження, опубліковане в Медичному журналі Нової Англії в квітні, показало, що 43% інфікованих вірусом в Ісландії та Італії були безсимптомними.  У травні інше опубліковане дослідження показало, що принаймні 8 з 10 пасажирів круїзних лайнерів з позитивним результатом на COVID-19 залишилися без симптомів.

Дослідники дійшли висновку, що влада, працівники охорони здоров'я та громадськість повинні приділяти більше уваги людям, які заражаються вірусом, але не мають симптомів, роблячи їх більш помітними за допомогою інструментів тестування і цифрового спостереження. 

Нагадаємо, нове дослідження, опубліковане в журналі Proceedings Національної академії наук, показало, що маски для обличчя зменшують поширення коронавірусу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції