Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ілон Маск розповів, що буде з землянами через 20 років

За словами засновника Tesla, майбутнє становить для людини серйозне соціальне випробування.

Уряд має ретельно контролювати штучний інтелект та задуматись про сенс людського життя у світі, де всю роботу за людей виконуватимуть роботи. Про це заявив американський інженер та винахідник Ілон Маск під час своєї промови на світовому урядовому саміті в Дубаї. Про це передає Ліга.net.

Крім того, засновник Tesla і SpaceX висловив думку, що невдовзі може відбутися злиття біологічного мозку з цифровим.

Маск під час бесіди з очільником "Офісу майбутнього" у ОАЕ Мохаммедом аль-Гергаві наголосив на необхідності постійного контролю за штучним інтелектом та дослідниками. За його словами, необхідно контролювати, щоб вони не втратили зв'язку із реальністю, оскільки інколи через захоплення масштабом своєї роботи, науковці можуть не бачити її наслідків.

За словами Маска, владі також варто задуматися над потребами людства у електроенергії, що зростають, та майбутнім транспорту, який використовує відновлювані джерела енергії.

"Я дійсно вважаю, що ми можемо готуватися до візитів на Марс, Юпітер і інші планети Сонячної системи, а також, можливо, на інші зоряні системи вже в доступному для огляду майбутньому, наприклад, через 30 років. І це дуже надихає. А електромобілі стануть повсякденною реальністю вже через 10 років", - сказав винахідник.

Також Маск нагадав про небезпеку штучного інтелекту, який, за його словами, є потужнішим за людський мозок та простягається далеко за межі безпілотних автомобілів.

"Злиття людини з машиною - це майбутнє. А найближчий ефект від технологій - це автономні машини. Вони замінять водіїв. Такий процес може зайняти до 20 років, буде швидким і руйнівним, і потім 12-15% зайнятих у всьому світі стануть безробітними. Тому нам потрібно швидко знайти нові ролі, нові заняття для цих людей", - зазначив Маск.

За словами засновника Tesla, майбутнє становить для людини серйозне соціальне випробування.

"Як і яке людина матиме значення, якщо значення для багатьох нерозривно пов'язане з їх роботою? Якщо твоя робота більше не потрібна, який в тебе сенс?" - сказав він.

Нагадаємо, раніше у Лос-Андежелесі відбулось тестування капсул для п'ятого виду транспорту - вакуумного потяга Hyperloop, концепт якого був розроблений Ілоном Маском.

П'ятим видом транспорту його назвав сам Маск, оскільки його технологія майбутнього стоїть нарівні з винаходом поїзда, автомобіля, корабля та літака. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції