Планшет iPad в Україні коштуватиме щонайменше на 30% дорожче

"Диво техніки" від Apple з'явиться на прилавках українських магазинів вже за два місяці, але коштуватиме в межах тисячі доларів.

Довгоочікувану новинку від Apple - планшетний комп'ютер iPad - можна буде купити в Україні вже у березні-квітні.

Продавці стверджують, що ціна пристрою в Україні буде щонайменше на 30-40% вища, ніж в США, тобто він коштуватиме від 500 і аж до 1000 доларів.

"Як показала практика з iPhone, вартість пристрою в Україні опинилася в середньому приблизно на 75% вищою, ніж в Європі і США. Цілком імовірно, що з ціною на iPad ситуація буде аналогічною і в Україні пристрій можна буде придбати в межах тисячі доларів", - пояснила Діна Антіпова, керівник департаменту маркетингу Unitrade Group.

Але розраховувати на те, що iPad стане популярним на українському ринку, американській компанії не варто. За оцінками Morgan Stanley, обсяги продажів iPad в 2010 році становитимуть близько 6 мільйонів пристроїв. В Україні ж він може зайняти свою нішу, але масовим продуктом і хітом продажів навряд чи стане.

Новинка покликана насамперед провести революцію у сфері читання електронних книг і газет. Саме на це сподівається, зокрема, американська друкарська преса, яка зможе заробляти на онлайн-передплаті.

І якщо із завантаженням книг у українських користувачів проблем бути не повинно, то заплатити за читання газет буде набагато складніше. Платіжна система iTunes, через яку і буде реалізована ця можливість, в Україні просто не працює.

Представники компанії ERC, яка є ексклюзивним дистриб'ютором продукції американської компанії на території України, відмовляються від коментарів з приводу того, коли iPad з'явиться в наших магазинах. До підписання офіційного договору з Apple дистриб'ютор обіцяє зберігати мовчання.

Читайте також:

"Революційний" планшет iPad вразив ціною, але розчарував експертів

Стів Джобс представив інтернет-планшет Apple

iPhone не будуть продавати в Україні

У Києві представили найтонший у світі ноутбук

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: