Планшети на Windows 7 з'являться до кінця року

Microsoft вирішила все-таки зайняти свою нішу на ринку планшетних ПК. Представлений у березні "вбивця iPad" так і не потрапив у серійне виробництво.

Виконавчий директор корпорації Microsoft Стів Балмер пообіцяв, що вже найближчими місяцями побачать світ планшетні комп'ютери на базі операційної системи Windows 7.

Планшети будуть розроблені як для корпоративного, так і для приватного сегменту користувачів.

Глава Microsoft також підтвердив, що компанія вже співпрацює з декількома виробниками планшетів у сфері впровадження операційної системи.

Зокрема, серед компаній-партнерів Балмер назвав ASUS, Dell, Samsung, Toshiba, Sony. На презентації були згадані Lenovo, Fujitsu, Onkyo, MotionComputing, Pegatron, Hanvon і MSI.

При цьому в переліку відсутня компанія Hewlett-Packard, яка ще в січні 2010 року була в списку трьох виробників, які мали просувати ідею Slate PC на масовий ринок. Вочевидь, Балмер вирішив не згадувати цей бренд через плани HP з випуску власних "таблеток" під управлінням Palm webOS.

На думку Балмера, Microsoft зможе зайняти свою нішу на ринку планшетних ПК, оскільки буде надавати широкий асортимент відповідного обладнання.

Подібні пристрої будуть виконані в різних форм-факторах, як з клавіатурами, так і без них, з док-станціями, різноманітним дизайном і продаватися за різну ціну. Те, що об'єднуватиме всі ці пристрої - це Windows 7.

Нагадаємо, ще в березні цього року глава Microsoft продемонстрував інтернет-планшет Slate, створений у співпраці з Hewlett-Packard.

Втім, цей "вбивця iPad" так і не потрапив у серійне виробництво. За непідтвердженими чутками, проект було скасовано.

Корпорація також серйозно готується до запуску смартфонів на базі новітньої операційної системи Windows Phone 7, яка має стати справжнім проривом у світі мобільних пристроїв. Балмер поскаржився, що Windows Mobile відстала від своїх конкурентів на ціле покоління, і поява платформи WP7 має це виправити.

Читайте також:

Розсекречені можливості Windows 8: розпізнає обличчя людини і підтримує 3D

Windows 7 "вбиває" батареї для ноутбуків

Глава Microsoft вихопив у працівника iPhone і розтоптав його ногами

Microsoft представила власні "молодіжні" смартфони

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: