Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Походити" Червоною планетою може кожен. Google показав приголомшливі види "Марса на Землі"

Острів ідеальний для підготовки до майбутніх досліджень на Марсі.

Якщо ви колись хотіли дізнатися, як воно – жити на Марсі, Google допоможе вам це зробити абсолютно безкоштовно, пишуть Fox News.

Так, у Google Street View додали зображення острова Девон, найбільшого безлюдного острова на планеті. Він відомий як непридатна для життя пустельна область в канадській Арктиці та "Марс на Землі" – тамтешні клімат і ландшафт дуже нагадують Червону планету.

Марс на Землі, острів Девон_2
Google

У Google розповіли, що до цієї безплідної та кам'янистої місцевості щоліта приїжджають дослідники – острів ідеальний для підготовки до майбутніх досліджень на Марсі.

Особливо цікавим на острові є кратер Хаутон, вік якого сягає 23 мільйонів років. Він схожий на поверхню Марса, "більше за будь-яке інше місце на Землі".

Марс на Землі, острів Девон_1
Google

Ударний кратер має ширину у 20 км, а астероїд, який залишив його, був настільки потужним, що міг знищити усе живе в радіусі сотень кілометрів за кілька секунд. Він "передав" так багато тепла землі, що на острові утворились гарячі джерела, які залишались активними десятиріччями.

На додаток до зображень, доданим в Google Street View, раніше компанія завантажила відео на YouTube, щоб дати глядачам краще уявлення про те, на що схожий рельєф місцевості.

Упродовж багатьох років секрети криваво-червоної планети, названої на честь римського бога війни Марса, не давали спокою людству. Чи могло на ній утворитися життя? Чи придатна вона для колонізації? Марс поставав "героєм" у багатьох літературних творах. Викликала жвавий інтерес він й у наукових колах. Як досліджували четверту планету від Сонця – читайте у спецпроекті ТСН.ua.

Залиште свій коментар

Вибір редакції