Покупці Windows 7 зіткнулися з проблемами при налаштуваннях

Серед проблем, які постали: невдале оновлення з Windows Vista, збої роботи бази даних завантажувальної конфігурації.

Значне число користувачів зіткнулися з помилками при встановленні операційної системи Windows 7, що вийшла 22 жовтня. Деякі з проблем до цього часу залишилися невирішеними, а форуми технічної підтримки Microsoft вже стали місцем для неабияких словесних баталій.

Найбільш поширеною проблемою стало невдале оновлення з Windows Vista - на цю тему технічним фахівцям MS всього за кілька днів було поставлено близько 3 тис. питань.

Іншою причиною невдоволення користувачів стали збої роботи бази даних завантажувальної конфігурації (Boot Configuration Database, BCD) при установці Windows 7. Після виведення повідомлення дана версія Windows не може бути встановлена, попередня версія була відновлена і готова до роботи, комп'ютер починав нескінченно перезавантажуватися, через що ні Vista, ні Windows 7 не могли нормально працювати. Вирішення цієї проблеми також опубліковано на сайті технічної підтримки Microsoft.

Деякі користувачі стикалися з помилками при встановленні операційної системи, викачаної по "студентській програмі", запропонованої Microsoft незадовго до виходу Windows 7.

Додаток-розпакувальник видавав повідомлення про неможливість запису файлів, після чого процес інсталяції зупинявся. Зараз на сайті корпорації розміщено керівництво для виправлення помилки, при цьому, за інформацією Microsoft, дана несправність лежить на совісті сторонніх дистриб'юторів, які поширювали оновлення через Інтернет.

Ще в однієї групи користувачів інсталятор Windows 7 відмовився брати ключ продукту, видаючи повідомлення про друкарські помилки або навіть піратське походження вводиться комбінації символів.

Співробітники софтверного гіганта відповідали на ці скарги стандартно, переконуючи покупців перевірити свій код і ввести його уважніше. Втім, більш здогадливі відвідувачі форуму стали робити припущення про те, що замість того, щоб оновити Vista, користувачі намагалися встановити пакет Windows 7 Upgrade на чистий жорсткий диск.

Цікаво, що вихід основного конкурента Windows 7 - операційної системи Apple Snow Leopard - також викликало безліч негативних відгуків користувачів, які зіткнулися з великою кількістю різних помилок та зависань.

Читайте також:

Захисники прав споживачів вимагають повернути гроші за Windows

У Windows 7 знайшли критичну помилку

Windows 7 буде доступний без ключа лише 120 днів

Windows Vista до Windows 7 можна буде обновити безкоштовно

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: