Polaroid відроджує миттєву фотографію

Polaroid випустила першу камеру після оголошення банкрутства: новий P-300 має "іграшковий" дизайн і "випльовує" готові відбитки розміром 5,3 см на 8,6 см.

Polaroid 300
Polaroid 300 коштуватиме 90 доларів
Компанія Polaroid відновила виробництво фотокамер і представила нову фотоапарат P-300, призначений для отримання миттєвих знімків. Камера коштуватиме 90 доларів, а змінна касета на 10 фото - 10 доларів.

Polaroid 300 має "іграшковий" дизайн, живиться від чотирьох батарейок типу AA або від літій-іонного акумулятора і має чотири режими експозиції і вбудований спалах.

Готовий відбиток фотоапарат "випльовує" з щілини на верхній панелі корпусу. Розмір відбитка - 5,3 см на 8,6 см, розмір зображення - 4,6 см на 6 см, що значно менше, ніж у старих моделей Polaroid.

Нагадаємо, у 2008 році Polaroid, колись найвідоміший виробник камер для моментальної фотографії, оголосив про своє банкрутство і розпочав фінансову реструктуризацію. У 2009 році компанія представила цифрову камеру PoGo з вбудованим принтером.

У січні 2010 року креативним директором Polaroid була призначена скандальна американська співачка Lady Gaga. Сама Lady GaGa заявила, що дуже рада, що може вивести свою діяльність за межі сцени як дизайнер і "отримати нарешті, як наполягав мій батько, нормальну роботу".

Читайте також:

Lady GaGa стала креативним директором Polaroid

Японці розробили 3D дисплеї, для яких не потрібні спеціальні окуляри

FujiFilm створила 3D фотокамеру

Відомий футуролог дав 25 прогнозів розвитку IT-технологій

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: