Політ у космос робить людей нещасними: вчені назвали причину

Політ у космос робить людей нещасними: вчені назвали причину

Фото: pixabay.com

Вчені кажуть, що люди під час польоту в космос думають про глобальні речі.

Компанія Blue Origin провела другий успішний запуск свого корабля New Shepard із пасажирами на борту. Серед учасників польоту також перебував 91-річний Вільям Шетнер, зірка серіалу "Зоряний шлях". Актор стільки років мріяв побувати в космосі і поглянути на Землю збоку, але досягнувши своєї мети, був розчавленим і засмученим.

Вчені пояснили, чому це сталося, пише Science Alert.

За словами актора, цей політ видавався йому чимось захопливим та святковим, а зрештою більше нагадував "похорон Землі", ніж щось прекрасне.

У своїй книзі Вільям Шетнер зазначає, що все, що він думав і очікував побачити, виявилося неправильним.

За словами зірки Star Trek, під час польоту в космосі йому довелося зіткнутися з безліччю думок про те, що людство руйнує Землю, багато представників флори та фауни перебувають на межі зникнення через втручання людини.

Колишній астронавт Кріс Гедфілд в одному з інтерв'ю також зазначав, що провівши в космосі понад 4 тисячі годин, його уявлення про планету і "вічність часу" сильно змінилося. Під час інтерв'ю він заявив, що головною загрозою нашій планеті є не астероїди та спалахи на сонці, а ми самі.

Вчені пояснили, що це за ефект і чому така чудова подія, як політ у космос, може виявитися настільки гнітючою і принести більше розчарування, ніж радості.

За словами вченого Вайта, у будь-кого, хто зазнає цього неймовірного досвіду, завжди буде огляд. Вони побачать те, що ми здатні лише відчувати, що Земля — "єдина система ".

Наразі вчені намагаються знайти спосіб штучно відтворити цей ефект огляду для людей, які ніколи не зможуть побувати в космосі і поглянути на Землю збоку. Це дозволило б об'єднати людство в боротьбі з екологічними проблемами, що вбивають планету.

Раніше вчені з’ясували, коли і як зникло життя на Марсі.

Менше росіян у космосі! "Роскосмос" згортає більшість програм

Менше росіян у космосі! "Роскосмос" згортає більшість програм

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація