Політичні погляди можна визначити за будовою мозку

Люди, які дотримуються правого або лівого світогляду, мають чіткі відмінності по товщині певної частини мигдалеподібного тіла у мозку.

 Політичні погляди людини можна визначити, оцінивши розмір його мигдалеподібного тіла - структури мозку, розташованої усередині скроневої частки. До такого висновку прийшли вчені з університетського коледжу Лондона.

Як повідомляється, робота лондонських вчених поки не опублікована в рецензованому науковому журналі, проте коротко про дослідження пише британська газета The Daily Telegraph.

Як повідомляється, дослідники сканували мозок двох членів британського парламенту, що належать до правого і лівого крила, а також мозок кількох студентів, яких опитували щодо їх політичних поглядів.

Згідно з результатами дослідження, люди, які дотримуються правого або лівого світогляду, мають чіткі відмінності по товщині певної частини мигдалеподібного тіла.

Зокрема, люди, які вважають правильними консервативні погляди, мають збільшені мигдалеподібні тіла в обох півкулях у порівнянні з прихильниками лібералізму. Проте у консерваторів менше розмір передньої частини поясної звивини кори головного мозку.

Мигдалеподібні тіла дуже важливі для формування емоцій, причому, чим вони більше, тим агресивніше зазвичай поведінку людини. Передня частина поясної звивини бере участь у формуванні любовних переживань і сексуального збудження.

Наразі неясно, чи є характерні відмінності у структурі мозку консерваторів і лібералів вродженими або ж купуються протягом життя.

У 2009 році інший колектив вчених досліджував природу ще одного соціального явища - так званої вічної любові. Виявилося, що для пар, що зберегли почуття один до одного протягом 20 і більше років, є характерним певний тип хімічних реакцій.

Нагадаємо, нещодавно вчені з'ясували, що за таку навичку, як читання, відповідають певні регіони потиличної та скроневої часток кори лівої півкулі.

Читайте також:

Вчені знайшли жінку, яка ніколи не відчуває страху

Інтенсивне користування Інтернетом змінює головний мозок

Вчені довели, що у людей курячі мізки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: