Половина росіян готові відмовитись від їжі заради інтернету

Уряд Росії готовий виділити 3,8 млрд рублів провідним інформагенціям на формування іміджу країни в Мережі.

Майже половина російських інтернет-користувачів – 44%, - не відмовиться від можливості бувати в Мережі, навіть якщо у них не буде вистачати грошей на їжу та одяг.

Про це свідчать дані онлайн-опитування RUметрика.

За результатами досліджування, присвяченого впливу кризи на російський сегмент інтернету, 25% користувачів готові пожертвувати інтернетом лише в тому випадку, якщо у них виникне нестача коштів для купівлі продуктів харчування. При цьому легко відмовитися від інтернету без пояснення причин готові 19% опитаних.

В дослідженні також зазначається, що понад двом третинам російських користувачів - 69%, - інтернет необхідний для роботи. Ще 7% використовують інтернет як основне джерело прибутку.

При цьому найбільший спад відвідуваності (-79%) за останній рік відмічено у секторі "Розваги та хобі", а найбільший приріст відвідин зареєстрований у секторах "Промисловість" (197%), "Кіно" (159%) і "Програми" (128%).

Також стрімко виросла зацікавленість користувачів щодо сайтів, які пропонують пошук роботи та безкоштовний контент.

Автори дослідження зазначають, що пік "кризових" інтернет-запитів росіян припав на жовтень-грудень 2008 року, після чого настав деякий спад.

При цьому, попри кризу, 25% сайтів-лідерів Рунету, змогли збільшити свою аудиторію більш ніж в два рази. При цьому незначний спад відвідуваності було зафіксовано лише в 9% сайтів.

8 травня, стало відомо, що цього року уряд РФ збільшить видатки на інтернет-пропаганду.

Так, найближчим часом російська влада виділить інформагенціям "РИА Новости" та "ИТАР-ТАСС" близько 3,8 млрд рублів на формування іміджу Росії в Мережі.

Читайте також:

Нова технологія Bluetooth забезпечить безпеку ноутбуків

Швидкість передачі даних безпровідним шляхом зросте до 1 Гбіт/с

"Вікіпедія" пошила в дурні найбільші світові ЗМІ

Поліція шукає хакера, який атакував комп’ютери NASA

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: