Половина власників комп'ютерів використовують піратські програми

Найвищий рівень використовування піратського програмного забезпечення в Китаї - 86 %. Найменший в Німеччині і Південній Африці - 21 %.

Міжнародна організація Business Software Alliance оцінила масштаби софтверного піратства в декількох десятках країн по всьому світу. За її даними половина власників комп'ютерів використовують піратські програми.

Повідомляється, що оприлюднені дані базуються на результатах опитування приблизно 15 тис. власників персональних комп'ютерів, які проживають в 32 державах.

Як показало дослідження, нелегальне програмне забезпечення регулярно або час від часу застосовують 47% користувачів ПК по всьому світу.

Збиток від установки піратського ПЗ в минулому році досяг 59 млрд доларів, з яких 9,5 млрд доларів припало на американський ринок і приблизно 7,8 млрд доларів - на китайський.

Найвищий рівень піратства зафіксований в країнах, що розвиваються. Так, в Китаї нелегальне ПЗ використовують 86% всіх власників персональних комп'ютерів. У Нігерії цей показник дорівнює 81%, у В'єтнамі - 76%.

У Росії користуються піратською продукцією приблизно 52% користувачів, у Сполучених Штатах - 34%. Результат Великобританії - 30%, Франції - 26%. Найменший рівень піратства, що склав 21%, відзначений в Німеччині і Південній Африці.

Читайте також:

Розроблено революційний вид комп'ютерної пам'яті

Нова версія платформи Apple iOS вийшла раніше терміну

Apple розробляє "розумний" телевізор на зразок iPad

Українські вундеркінди навчили комп'ютер людським почуттям

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: