Понад 4 тис. сайтів продають інформацію про своїх передплатників або відвідувачів

В базі містяться відомості про більш ніж сорока мільйонів людей, чия персональна інформація була вкрадена в такий спосіб.

За заявами Маркуса Уїттінгтона, головного операційного директора компанії SentryBay, яка займається запобіганням крадіжки ідентифікаційних даних, понад чотирьох тисяч так званих "законослухняних" сайтів продають інформацію про своїх передплатників або відвідувачів без їх відома.

Надана Уїттінгтон статистика заснована на аналізі всеохоплюючої бази даних, що організовує Lucid Intelligence. Експерти Lucid займаються тим, що складають списки скомпрометованих даних користувачів, торгівля якими здійснюється на "чорному ринку".

В цілому, в базі містяться відомості про більш ніж сорока мільйонів людей, чия персональна інформація була вкрадена в такий спосіб.

Уїттінгтон відзначає, що в багатьох випадках дані, що містяться в базі Lucid, явно вказують на джерело витоку, яким найчастіше є ті чи інші легітимні сайти, зокрема - великі новинні ресурси.

У призначених для користувача угодах таких порталів дрібним шрифтом зазначено, що вони мають право надавати отриману від користувачів інформацію третім особам. Рано чи пізно через побічні канали подібні дані опиняються в руках злочинців або у відкритому доступі.

Експерт підкреслює, що останнім часом великі кіберзлочинські банди вдаються до таких махінацій, при яких знання номерів та кодів кредитних карток жертв вже не є необхідністю.

За допомогою кілоггерів, фішингових атак і покупки користувацьких баз вони збирають достатньо інформації, щоб створювати для отримання наживи цифрові образи вигаданих людей, які б достовірно виглядають.

Читайте також:

Італія узаконила блокування торрент-порталів з усього світу

Стала відома частка спаму у поштовому трафіку за підсумками 2009 року

В десятку кращих концепт карів 2009 року увійшли шість німецьких новинок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: