Популярний український файлообмінник ЕХ.ua оголосив про припинення роботи

Сайт не збирається переносити домен. 

Український ресурс з обміну файлів ЕХ.ua оголосив про припинення роботи до кінця листопада 2016 року.

Про це йдеться у повідомленні на сайті.

У команді сховища файлів повідомили, що зазнавали погроз та шантажу.

"За останній рік ЕХ.ua довелося відчути на собі прямі погрози, шантаж (в т.ч. і на міждержавному рівні), DDOS атаки. Дані дії наражають на небезпеку особисту інформацію та особисті файли користувачів, які зберігаються на ресурсі", - йдеться у тексті.

Представники сайту стверджують, що працювали у правовому полі та дотримувалися авторського права, швидко реагуючи на порушення.

У ЕХ.ua вважають, що новий закон про боротьбу із піратствомбуде стимулювати нехтування авторськими правами.

"Вигоду отримають тільки іноземні компанії. Українські правовласники не отримають більше грошей. Український бюджет не отримає взагалі ніяких грошей. А український глядач отримає меншу свободу вибору. Ми вважаємо те, що зараз буде відбуватися в Україні після прийняття закону, сильно шкодить її інтересам", - вказано у тексті.

Працівники ресурсу наголошують, що не збираються змінювати домен і територію мовлення, тому просто вирішили закрити проект.

"ЕХ.ua  ніколи не зійде з позицій поваги законів України, і тому ресурс прийняв рішення просто припинити свою роботу. Ми просимо всіх користувачів вилучити файли зі своїх архівів на ЕХ.ua до 30.11.2016. Також повідомляємо користувачів mail.ex.ua, що даний сервіс буде найближчим часом перенесений на новий домен", - вказано у заяві.

Нагадаємо, раніше до  Департаменту кіберполіції Національної поліції України звернулись правовласники-учасники Американської асоціації кінокомпаній (Motion Picture Association of America) та ряд українських правовласників щодо порушення авторських та суміжних прав веб-ресурсом FS.to. 

Під час розслідування кримінального провадження за фактом порушення прав було припинено діяльність групи піратських онлайн-кінотеатрів, а також вилучено обладнання, яке використовувалось для організації діяльності.

16 листопада FS.to повідомив, що відновить роботу протягом тижня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: