Porsche 911 став найбільш популярною в інтернеті новинкою Франкфурта

Спорткар Porsche 911 став найбільш обговорюваною в інтернеті автівкою з представлених на Франкфуртському автосалоні. Друге і третє місця зайняли Mercedes-Benz B-Class і електрокар BMW i3.

Спорткар Porsche 911 нового покоління став автомобілем, який найчастіше згадували в інтернеті серед інших машин. Про це свідчать результати дослідження британської компанії Kantar Media Precis.

Світова прем'єра спорткару відбулася на міжнародному автосалоні у Франкфурті.

Фірма Kantar Media Precis проаналізувала всі згадки про представлені на Франкфуртському моторшоу автомобілі в інтернет-виданнях, блогах, мікроблозі Twitter і соціальних мережах. Дані були зібрані за період з 30 серпня поточного року (майже за два тижні до відкриття автосалону) по 14 вересня, коли завершився другий прес-день виставки.

МІЖНАРОДНИЙ АВТОСАЛОН У ФРАНКФУРТІ: СВЯТО КОНЦЕПТ-КАРІВ

У результаті найбільш обговорюваною інтернет-користувачами машиною став Porsche 911, а друге і третє місця зайняли Mercedes-Benz B-Class нового покоління і концептуальний електрокар BMW i3 відповідно. Четвертим за популярністю став компактний міський електромобіль Audi Urban, а п'ятим - концептуальне купе Ford Evos.

Крім того, згідно з отриманими даними, Ford і Audi стали найбільш популярними брендами серед блогерів і користувачів сервісу YouTube. Вони найчастіше згадували про Audi A2 і Urban, а також про Ford Focus і Evos.

У цілому компанія Kantar Media Precis нарахували 19 тисяч 549 новин в інтернет-виданнях, присвячених Франкфуртському моторшоу, і 5666 записів у соціальних мережах.

Читайте також:

Найперший у світі автомобіль пустять з молотка

Шпигунські фото нової версії легендарного Porsche 911

Японці створили найшвидший автомобіль на повітрі

Золотий автомобіль Tata Nano створили в Індії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: