Porsche визнали найбільш надійним автомобілем року

За результатами дослідження американської організації JD Power, найбільш надійними автомобілями було визнано Porshe та Lincoln.

Автомобілі німецької марки Porshe очолили рейтинг найбільш надійних машин, складений за підсумками минулого року американською організацією JD Power.

Друге місце посів Lincoln, а Buick і Lexus фінішували на третьому. За даними JD Power, за останні три роки в автомобілях Porsche було виявлено 110 проблем на 100 автомобілів.

Власники Lincoln розповіли про 114 неполадок на сто машин, а показник брендів Buick і Lexus – 115 поламок на сто автомобілів.

Японські марки, які влітку минулого року визнали найбільш надійними у Британії, увійшли до десятки – Toyota з усіма своїми негараздами на 5-му місці, а Honda – на шостому. Далі йдуть Ford, Mercedes-Benz та Acura.

Найбільш ненадійними автомобілями було визнано машини марки Land Rover. Також серед аутсайдерів рейтингу - Suzuki і Volkswagen.

"Американські автомобілі є більш надійними, ніж споживачі усвідомлюють", - зазначив віце-президент JD Power's Девід Сарджент, коментуючи результати дослідження.

Утім, в окремих сегментах ринку лідирують Toyota Prius, Highlander, Sequoia і Tundra, а також автомобілі Honda. Зокрема, найбільш надійним малолітражним авто визнано Honda Fit, компактним спортивним авто - Mazda MX-5 Miata, серед великих автомобілів лідирує Mercury Montego, а серед середніх спортивних - BMW Z4. Найнадійнішим великим пікопом визнано Toyota Tundra, а середнім - Honda Ridgeline.

Читайте також:

Легендарний бренд Maybach буде ліквідовано

Citroen створив "копію" Bugatti

Названо десятку найкращих автомобілів світу

Volkswagen готує нове покоління культового "жука"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: