Портал UKR.NET почав нову "покадрову" політику

"УКРНЕТ" запустив відео-путівник по персональному сервісу закладок на порталі UKR.NET.

"УКРНЕТ" запустив "покадровий" відео-тур по персональному сервісу закладок, який допомагає дізнатися переваги зберігання закладок на UKR.NET, побачити, як з ними можна працювати.

Відео-тур можна дивитися цілком або посюжетно, залежно від того, який момент хочеться вивчити детальніше або переглянути заново. Для цього внизу екрану є меню, в якому зібрані теми. Клікнув - дивишся сюжет, що цікавить тебе. Путівник буквально "за руку" проведе по сервісу закладок на UKR.NET, покаже, як додавати цікаві посилання, управляти ними.

До речі, улюблені сторінки у свої закладки UKR.NET можна додавати декількома способами. Відео-тур детально покаже, як заповнити форму додавання закладки, як перенести вже наявну колекцію посилань зі свого браузера, навчить користуватися букмарклетом +ukr.net.

"Ми розуміємо, що всі наші користувачі люди різні. Хтось краще сприймає текстову і нформацію, хтось - візуальну. Запускаючи відео-тур по персональному сервісу закладок на UKR.NET, ми переслідували дві мети: наочно показати всі можливості закладок на UKR.NET, навчити, як ними користуватися", - коментує Михайло Коміссарук, Голова Наглядової ради ТОВ "УКРНЕТ".

Відео-тур по сервісу закладок на UKR.NET доступний на сторінці zakladki.ukr.net. Дивіться, користуйтеся, економте свій час!

Читайте також:

Чорноморські курорти на POGODA.ukr.net

В Україні нарахували 8 млн постійних Інтернет-користувачів

Найзатребуваніші фахівці – менеджери з продажу, топ-менеджери, програмісти

Хто більше за усіх постраждав від кризи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: