Пошуковику Google виповнюється 12 років

Корпорація Google відзначає свій 12 день народження, прикрасивши свою головну сторінку тортом.

27 вересня, корпорація Google відзначає свій 12 день народження. На честь свята пошуковик прикрасив свою головну сторінку новою святковою картинкою у вигляді замальовки, відомої в Мережі як Doodl.

На святковому логотипі намальований торт з назвою компанії і свічкою замість букви L. Ця картинка створена 89-річним художником Вейном Тібо зі США, що одержав популярність завдяки зображенню тортів, предметів побуту та інших об'єктів масової культури.

Корпорація Google була заснована 4 вересня 1998 року, а домен Google.com зареєстрований 15 вересня 1997 року.

Google - перша за популярністю в світі пошукова система, що обробляє понад 40 мільярдів запитів на місяць. Лідер пошукових машин Інтернету займає більше 60% світового ринку та індексує більше 8 мільярдів веб-сторінок. Google може знаходити інформацію 191 мовою.

Пошукова система Google була створена як навчальний проект студентів Стенфордського університету Ларі Пейджа і Сергія Бріна, які в 1996 році працювали над пошуковою системою BackRub, а в 1998 році на її основі створили пошукову систему Google. Назва Google походить від числа Гугол, яке означає десять у сотій степені.

Читайте також:

Google випустить Docs для iPad і пристроїв на Android

Google запустить голосовий пошук російською мовою

На Google подали до суду за порушення авторських прав

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: