Потужна магнітна буря накриє планету. Що відчують люди

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Медики попереджують про наслідки бурі.

Найсильніша у цьому місяці та одна з найсильніших за останнє десятиліття магнітних бур накриє Землю. Про це розповіли в ефірі "ТСН.Ранок".

Як відомо, магнітні бурі виникають через спалахи на Сонці. Заряджені частинки розлітаються в космосі та влучають у магнітне поле Землі.

Наслідки цього процесу можуть відчувати абсолютно всі. А це: погіршення настрою, апатія, слабкість, сонливість або навпаки – безсоння.

Лікарі кажуть, що під час магнітних бур пацієнти часто скаржаться на головний біль, прискорене серцебиття, підвищений або знижений тиск. За спостереженнями медиків, близько 70% інфарктів, гіпертонічних криз та інсультів відбувається саме під час магнітних бур.

Нагадаємо, раніше в.о. міністерки охорони здоров’я Уляна Супрун розповіла, що біль суглобах чи спині, втома, головний біль та підвищений тиск не з'являються через метеозалежність та магнітні бурі.

ВідеоЕксперти розповіли, як впливатиме магнітна буря на українців

Потоки плазми від учорашнього спалаху на Сонці досягли Землі. Їхня руйнівна сила може викликати збої в роботі електроніки та погіршити самопочуття. 

Експерти розповіли, як впливатиме магнітна буря на українців

Залиште свій коментар

Вибір редакції