Повернути домашнього улюбленця: у світі стає популярним клонування померлих тварин

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Клонувати свого улюбленця може кожен охочий.

У світі стає популярним клонування тварин, які померли.

Спеціалізуються на цьому вчені з Південної Кореї, йдеться у сюжеті «Сніданку з 1+1».

Так, клони найменшого у світі чіхуа-хуа були створені після того, як його господар захотів повернути улюбленця до життя. Через особливість процедури, клонованих цуценят народилося аж 23.

Зокрема, клонувати свого улюбленця може кожен охочий. Господар собаки, що померла, має направити зразок тканини улюбленця до лабораторії.

Коштує така процедура вісімдесят тисяч євро (два з половиною мільйони гривень – Ред.) За такі гроші не тільки створюють клона вашого улюбленця, а й протягом місяця після народження стежать за його здоров'ям.

ВідеоУ світі набуває популярності процедура клонування померлих тварин

Спеціалізуються на цьому вчені з Південної Кореї. Клонувати свого улюбленця може кожен охочий. Господар собаки, що померла, має направити зразок тканини улюбленця до лабораторії. Коштує така процедура аж 80 тисяч євро - це два з половиною мільйони гривень.

У світі набуває популярності процедура клонування померлих тварин

Для того, щоб клонувати домашнього улюбленця, ученим потрібно три-чотири спроби. Перш за все, вони забирають всю генетичну інформацію з яйцеклітин сурогатної матері-собаки, а потім додають ядро собаки, яку клонують.

Клоновані песики наслідують здібності і характер оригінальних. Утім, критики цієї технології кажуть, що тварини із пробірки частіше потерпають від раку і живуть менше за звичайних.

Залиште свій коментар

Вибір редакції