PR для залучення клієнтів: ЗМІ пояснили, чому Tesla не могла збити російського робота Promobot

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Наприклад, слова пасажира не відповідають можливостям Tesla.

ЗМІ викрили новину про те, що Tesla нібито збила російського робота. Вони вважають, що це фейк.

Про це пише AIN.UA.

Раніше російська компанія Promobot повідомила про те, що один з її роботів, привезений для участі у виставці, потрапив під колеса Tesla Model S.

Детально виклав ситуацію британський таблоїд Daily Mail — видання нібито отримало коментарі очевидця подій. Чоловік на ім'я Джордж Калдера перебував у Tesla під час інциденту на пасажирському сидінні. поки машина рухалася в «безпілотному режимі». Також видання повідомило, що на місце приїхали поліцейські. Однак навіть в Daily Mail вказали, що ситуацію багато хто називає називають PR-постановкою.

AIN.UA повідомляє, що Promobot не вперше використовує PR-постановки для залучення клієнтів. Один з улюблених маркетингових прийомів компанії — постановочні історії з «втечами» своїх роботів. Наприклад, у червні 2016 року один Promobot від'їхав на кілька метрів від випробувального полігону. Зібралися роззяви, потім приїхала поліція — і робот засвітився у світових ЗМІ.

Також слова пасажира не відповідають можливостям Tesla. Адже в Tesla немає повністю автономного режиму. На комерційному ринку взагалі немає жодної повністю автономної машини, доступної для покупки. Фірмова функція Autopilot від Tesla працює лише в певних сценаріях і орієнтована на пересування високошвидкісними магістралями.

Зйомка пригоди також викликає підозри. По-перше, робот падає за частку секунди до того, як повз нього проїжджає автомобіль. По-друге, на місці зіткнення, швидше за все, немає камери спостереження. наприклад, зображення Google Maps, які зняті в квітні 2018 року, показують, що поруч з місцем аварії немає ніяких камер.

Поліція нічого не знає про подію: немає записів про ДТП, а правоохоронці зазвичай не займаються подібними справами, які стосуються приватної власності.

ВідеоЧайний робот: дніпрянин сконструював машину, яка сама готує чай

Робота, що сам готує чай, створив дніпрянин Ігор Кочет. Напоями від розумної машини вже насолоджується родина винахідника, а друзі та родичі приходять на екскурсії. 

Чайний робот: дніпрянин сконструював машину, яка сама готує чай

Нагадаємо, що раніше російський телеканал "Росія 24" показав "сучасного робота" Бориса на форумі президента Російської Федерації Володимира Путіна. Користувачі помітили, що це чоловік у костюмі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції