Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Правоохоронці заарештували хакера-підлітка, який зламав акаунт гендиректора Twitter – ЗМІ

Зловмисники розмістили у мікроблозі Дорсі расистські висловлювання.

Американські правоохоронці заарештували особу, яка нібито є частиною хакерської групи The Chuckling Squad, що у серпні зламала акаунт генерального директора Twitter Джека Дорсі.

Про це повідомляє Motherboard із посиланням на джерела серед правоохоронців та хакерів.

Ймовірний член групи був заарештований близько двох тижнів тому, сказав один з лідерів The Chuckling Squad, який відомий за своїм прізвиськом Debug. Видання зазначає, що усі члени хакерської групи є неповнолітніми. 

"Він був членом The Chuckling Squad, але більше ним не є. Він був нашим активним членом, надавав номери телефонів знаменитостей та публічних діячів і допомагав нам їх зламувати", - сказав Debug. За його словами, група вигнала цього хакера зі своїх лав у жовтні.

Затриманий отримав контроль над номером телефону Джека Дорсі, решту зробили лідери The Chuckling Squad, відомі як Aqua та NuBLoM. Втім, останні у спілкуванні з журналістами заявили, що їх затримували, але вони заперечили свою причетність до хакерської атаки. 

Нагадаємо, у серпні хакери зламали аккаунт в Twitter генерального директора та одного із засновників сервісу мікроблогів Джека Дорсі. Зловмисники відправили кілька повідомлень у мікроблозі Дорсі з нецензурною лексикою, расистськими висловлюваннями і погрозою вибуху.

Номер телефону, пов'язаний з обліковим записом, був зламаний через контроль безпеки з боку оператора мобільного зв'язку. Це дозволило стороннім особам складати і відправляти твіти за допомогою текстових повідомлень з номера телефону.

Відео Британські й американські спецслужби викрили подвійну схему кремлівських хакерів

За даними контррозвідки, російське угрупування під назвою "Турла" зламало іранську хакерську систему.  І вже під їхнім прикриттям здійснювало кібератаки на інші країни, шпигувало за державними структурами, крало документи та бази даних. Таким чином зловмисники хотіли коїти злочини під іменем іншої держави.    

Британські й американські спецслужби викрили подвійну схему кремлівських хакерів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції